fbpx

Laikas artėja prie nulio, žaidimas įgauna pagreitį, o jūs susiduriate su iššūkiu laimėti arba pralošti.

Raktas į sėkmę slypi komandos sudėtyje.

Jei komanda subalansuota – ji pasieks geriausius rezultatus.

Organizuodami žaidimus pastebėjome skirtingus žaidėjų tipažus.

Savybių visuma, kuriomis pasižymi žaidėjų komanda, pravers ne tik mūsų žaidimuose, bet ir dirbant komandoje realiame gyvenime.

TYRĖJAS – TARDYTOJAS

Pasižymi logika ir dėmesiu detelėms. Tyrėjas dirba su kruopščiausiomis užduotimis, kurios kitiems komandos draugams kelia susierzinimą.

Tyrėjai yra kvalifikuoti mąstytojai. Jie suranda sprendimus žaidimo užduotims.

TYRINĖTOJAS⠀

Pasižymi didele koncentracija. Žaidimo erdvėje tyrinėtojai naršo pirmyn ir atgal, aptinka detales ir daiktus, kuriuos kiti gali praleisti. Jie pirmieji pastebi reikalingą rekvizitą ar paslėptus raktus, todėl yra labai vertinami komandiniame žaidime.

KRIPTOGRAFAS⠀

Kūrybinis mąstytojas ir užduočių sprendėjas. Kriptografui nėra sunku iššifruoti ir iškoduoti mįsles. Vienintelis trūkumas, kad jis yra linkęs per ilgai susikoncentruoti ties viena užduotimi, dėl ko pamiršta galutinį tikslą.⠀

KALINYS

Greičiausiai sėdės nuobodžiaudamas ar ignoruodamas žaidimą kokiame kampe, kol komandos draugai panikuodami lakstys aplinkui. Tikėtina, kad į žaidimą toks asmuo pateko ne savo noru, o buvo priprašytas draugų ar kolegų. Gerai, jei toks žaidėjas netrukdo kitiems, bet pasitaiko atvejų, kai kaliniai pradeda trukdyti žaidimui.

RITERIS

Prisiima lyderio vaidmenį, nustato prioritetines užduotis. Veda komandą teisingu keliu, koncentruodamasis į galutinį tikslą. Motyvuoja kitus žaidėjus ir deleguoja užduotis.

Riteris puikiai suvokia, kad sklandus bendradarbiavimas užtikrina komandai sėkmę siekiant tikslo.

Kuriam tipui priskirtumėte save?