fbpx

Žaidimo taisyklės

 

I. ŽAIDIMŲ LABYRINTHUS TAISYKLĖS:
Žaidimo dalyvių praleistas laikas pradedamas fiksuoti nuo to momento, kai žaidėjai įeina į atrakcioną pro Labirinto duris. Jei klientas neatvyko arba pavėlavo įeiti į Labirintą, pinigai už žaidimą nėra grąžinami. Žaidimo trukmė Labirinte yra 45 minutės. Atskiru susitarimu gali būti suderintas kitos trukmės žaidimo laikas.
Žaidimas suaugusiems vyksta tamsoje, naudojant gąsdinančius elementus. Dalyvaujant žaidime vaikams iki 12 metų, tėvų sprendimu žaidimas gali vykti esant blankiam apšvietimui. Draudžiama į žaidimą neštis asmeninius daiktus: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, rašymo priemones, rankines ir kt.
II. Labirinto atrakcione DRAUDŽIAMA:
bėgioti, šokinėti, lipti ant sienų, remtis į sienas ar bandyti pasiekti sienų viršų, daryti staigius judesius, stumdyti vienas kitą.
Žaidimų viduje yra personažai. Draudžiama prieš juos naudoti bet kokią jėgą, agresiją, juos griežtai draudžiama liesti. Kiekvienas Labirinto aktorius žaidimo metu gali informuoti apie papildomas taisykles.
Žaidimo scenarijus yra keičiamas priklausomai nuo aplinkybių.
Labirinte yra daug durų, užuolaidų, slaptų nišų – jas galima ir reikia atidarinėti. Nelaužykite ir neardykite Labirinto dalių. Žaidimo dalyvis negalės išeiti už Labirinto ribų kol nesibaigė žaidimui skirtas laikas. Jei žaidėjas pageidauja pakartotinai patekti į Labirintą, jis turi iš naujo užsisakyti programą ir sumokėti už ją.
Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir t.t.), žaidime dalyvauti griežtai DRAUDŽIAMA!
Vaikai iki 9 metų į Labirinto žaidimus neįleidžiami.
Jei žaidime dalyvauja vaikai iki 12 metų, privaloma, kad juos į žaidimą palydėtų bent vienas suaugęs asmuo ir liktų laukti mūsų patalpose iki žaidimo pabaigos.
III. REKOMENDACIJOS ŽAIDIMO DALYVIAMS:
Labirinto administracija rekomenduoja Labirinte planuojantiems pramogauti žaidėjams įsitikinti, kad jų sveikatos būklė leidžia naudotis jame teikiamomis paslaugomis. Atsižvelgiant į konkrečių žaidėjų fizinę ar psichinę būklę, tam tikros Labirinto programos dalyviams gali būti nerekomenduojamos. Žaidimo dalyviams primygtinai rekomenduojama į Labirintą nesinešti brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, laikrodžių, mobilių telefonų ir pan.), kurie gali būti pamesti.
IV. KITA BENDRA INFORMACIJA:
Atsižvelgiant į žaidimo pobūdį ir dalyvių saugumą, Labirinte įrengta filmavimo sistema. Video įrašai nesaugomi ir nearchyvuojami. Taip pat kiekvienas žaidimo dalyvis, įžengęs į Labirinto patalpas yra nufotografuojamas. Labirinto administracija pasilieka teisę nuotraukas su dalyviais naudoti interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, kataloguose, parodose ir konkursuose, žiniasklaidos priemonėse ir kituose leidiniuose, rašant apie labirintą. Įėję į laukiamąjį, paltus ir striukes žaidimo dalyviai turi palikti drabužinėje, o visus asmeninius daiktus sudėti į specialiai visai komandai skirtą saugyklą. Esant Labirinte, rekomenduojama vilkėti patogiais, judesių nevaržančiais laisvalaikio rūbais, avėti patogius batus žema pakulne. Geriausiai tinka viršutinė dalis ilgomis rankovėmis ir kelnės. Žiemos sezonu patalpos šildomos. Labirinte galite išsinuomoti švenčių kambarį. Nuomos mokestis sudaro 40 €, jis skaičiuojamas už kiekvieną kambaryje praleistą valandą. NEATVYKUS Į ŽAIDIMĄ, ATŠAUKUS ŽAIDIMĄ, JĮ NUTRAUKUS AR ATVYKUS NE VISIEMS ŽAIDĖJAMS, SUMOKĖTI PINIGAI NĖRA GRĄŽINAMI AR PERKELIAMI Į KITĄ DATĄ. Dingus asmeniniams daiktams, žaidimo dalyviams privaloma nedelsiant kreiptis į bet kurį Labirinto administracijos darbuotoją. Jei suplėšėte drabužį nesilaikydami taisyklių (stumdydamiesi, bėgdami, laipiodami sienomis ar atlikdami kitus veiksmus, ką draudžia šios taisyklės), už sugadintus daiktus neatsakome. Žaidimo dalyvių Labirinte pamesti ir vėliau kitų dalyvių ar Labirinto darbuotojų surasti ir operatoriui perduoti daiktai, operatoriaus nuožiūra saugomi Labirinte, arba perduodami policijai LR teisės aktų nustatyta tvarka.
V. PRAŠOME YPATINGAI ATKREIPTI DĖMESĮ:
Į Labirintą neįleidžiami asmenys, apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų. Labirinto teritorijoje griežtai draudžiama rūkyti, vartoti alkoholį ir bet kokius narkotikus. Atrakciono Administratoriui pastebėjus nors vieną iš dalyvių vartojant bet kokį alkoholį (net ir alų), iš žaidimo bus pašalinta visa komanda. Už bet kokį šių taisyklių pažeidimą Administratorius turi teisę sustabdyti visos komandos žaidimą, be galimybės grąžinti sumokėtus pinigus už jį. Žaidimo dalyviai privalo nedelsdami palikti Labirinto patalpas, jeigu to reikalauja Labirinto administratorius.

ATMINKITE, KAD PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ LABIRINTO ŽAIDIMO DALYVIŲ SAUGUMĄ!