fbpx

bernvakariai/
mergvakariai

Išskirtiniai bernvakariai ir mergvakariai | Labyrinthus

Norite surengti nepamirštamą bernvakarį ar mergvakarį? Rinkitės įtraukiantį žaidimą su aktoriais didžiulėje labirintų erdvėje. Sužinokite daugiau!

Bernvakariai ir mergvakariai: nuotykis, kurio jie niekada nepamirš

Norite surengti tikrą jaunikio ar nuotakos išbandymą? Išskirtinėse net 700 kv. m. Labyrinthus  erdvėse patirsite pašėlusius bernvakario ar mergvakario nuotykius. Profesionalūs aktoriai, originalios programos, mistinė realybė ir daug išbandymų – tokius įspūdžius prisiminsite dar ilgai. Priklausomai nuo jūsų grupės dydžio ir pageidavimų, rekomenduosime žaidimus, iš kurių galėsite išsirinkti vieną. Jį adaptuosime individualiai jūsų komandai.

Kokie žaidimai populiariausi mergvakariams ir bernvakariams?

Įprastai rekomenduojame „Projektas 69“, „Labyrinthus“, „Joker house“, „Mysteria“. Kiekviename jų prireiks drąsos, fantazijos ir apsukrumo. Juk be jų šeimyniniame gyvenime išties sunku!
Žaidime „Projektas 69“ pirmoji užduotis – surasti bandymų centre pasimetusius draugus. Čia prireiks ne tik drąsos, bet ir žavėjimo meno.
Kituose žaidimuose dar daugiau šiurpinančių elementų ir mistikos. Kad ir kurį pasirinktumėte, tą variantą galima papildyti bernvakariui ar mergvakariui reikiamais elementais.

Populiariausios programos:

Projektas 69
Mysteria
Labyrinthus
Joker House

Kas jūsų laukia?

Žaidimų tikslas – ne tik nuotakos ar jaunikio išbandymas. Tai įtraukiantis veiksmas, kuriame kunkuliuoja emocijos ir ugdoma draugų vienybė. Po tokių išbandymų geriau pažinsite save ir kitus. Žaidimo eigą kontroliuoja profesionalūs aktoriai, kurie gali paaštrinti emocijas ar jas sušvelninti. Dalyviai turės pasitelkti drąsą, komandinį darbą ir žaibiškai reaguoti į kliūtis bei užduotis. Juk realiame gyvenime taip pat visko nesuplanuosi – nežinia kada teks susidurti su sutuoktinio prasta nuotaika, vaikų išdaigomis ar giminaičių intrigomis. Labyrinthus – tai puiki galimybė patikrinti savo pasirengimą ir kūrybiškumą.

Kuo jus nustebinsime?

  • Netikėtumo faktoriumi.
  • Galimybe pasijusti lyg filmo herojais.
  • Specialiaisiais efektais (garsai, dūmai, pirotechnika, kt.).
  • Adrenalino doze.
  • Profesionalumu ir originalumu.

Priklausomai nuo pasirinkto žaidimo, veiksmas vyksta didžiuliame labirinte arba 300 kv. m. Joker house dviejų aukštų patalpoje. Prieblanda ir dekoracijos paaštrina reakciją ir nukelia tarsi į kitą realybę.
Kiekvienas susibūrimas, kiekvienas bernvakaris ar mergvakaris turi savitų „prieskonių“ ir netikėtumo, kuriuos suprasite tik patyrę patys.

Kaip užsisakyti žaidimą bernvakariui / mergvakariui?

Galite užsisakyti žaidimą savarankiškai, užpildydami standartinę rezervacijos formą.  

0