fbpx

suaugusiems

Add Your Heading Text Here
Mistinis žaidimas LABYRINTHUS kviečia drąsiausius išbandyti savo baimės ribas realiame 700 m2 labirinte.
Įtampa, veiksmas, painus, pilnas netikėtumų maršrutas tamsoje.
Kas laimės? Žaidėjai ištrūkę iš labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą…
Add Your Heading Text Here
Paskleidžiamas mirtinas virusas, kuris žmonijai kelia išnykimo pavojų. Pavojingas virusas gali pakirsti milijonus, galbūt milijardus žmonių, o likusieji, turintys imunitetą, bandys išgyventi pasikeitusiame pasaulyje.
Tolimesnis pasaulio likimas priklauso nuo to, kuri pusė – „geriečiai“ ar „blogiečiai“ laimės. Kurią pusę palaikysite Jūs?
Add Your Heading Text Here
Intriguojantis, jaudinantis ir įtraukiantis, vietomis reikalaujantis drąsių sprendimų  žaidimas, leisiantis išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje...
Add Your Heading Text Here
Projektas 69 pradeda paskutinį pasirengimo etapą ir kviečia savanorius į kosminės ekspedicijos įgulos narių atranką…
O gal vertėtų į savanorius užrašyti draugą ar draugę, pasiryžųsį santuokai?
Jei atlaikys projektą 69, santuokai tikrai bus pasiruošę!
Add Your Heading Text Here
Kai atslenka tamsa, regėjimas prastėja, tenka pasikliauti tik intuicija ir savo klausa.

Didžiulis tamsus labirintas, daugybė užkaborių, kaip pasislėpti, kad tu liktum gyvas?
Ką rinksies: medžioti draugą ar aukoti save?
Add Your Heading Text Here
Baisios tragedijos tamsa apgaubė apleistą cirko pastatą, kuriame kadaise meilėje ir santarvėje gyveno cirko artistai. Jokeris, kaip įmanydamas slėpė spintoje savo šeimos griaučius. Tačiau visos paslaptys laikui bėgant išaiškėja ir tada skeletai pradeda kristi iš visų kampų.

Labyrinthus

18+

Mistinis žaidimas LABYRINTHUS kviečia drąsiausius išbandyti savo baimės ribas realiame 700 m2 labirinte. Įtampa, veiksmas, painus, pilnas netikėtumų maršrutas tamsoje.
Kas laimės? Žaidėjai ištrūkę iš labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą… Skaityti daugiau

Gąsdinantys elementai ir nežinomybė, dalyvius privers susikaupti ir visas savo galias nukreipti žaidžiant prieš Labirinto sergėtojus.
Žaidimo metu pamiršite realybę – įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų ir pirotechnikos efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys sukurs siaubą keliančią atmosferą.
Slėpynės tamsoje, netikėtumai už kiekvieno kampo, mistiniai personažai, įtampa ir adrenalinas. Labyrinthus žaidimas – tai visiškai naujo formato pramoga.
Žaidimas dovanoja neįtikėtiną nuotykį – pasijausite patekę, kaip į tikrą filmą, kuriame tapsite pagrindiniais herojais.
Ši programa puikiai tinka įmonių komandos formavimo renginiams:
stiprina komandą, suteikia pasitikėjimo;
skatina bendravimą/ bendradarbiavimą neformalioje aplinkoje;
skatina kūrybiškumą bei komandinį darbą;
Ši programa puikiai tinka mergvakariams ir bernvakariams:
Būsimųjų jaunųjų išbandymas prasideda vos pravėrus labirinto duris – ar sugebės visiškoje tamsoje rasti kelią, įveikti kliūtis ir susidurti akis į akį su labirinto sergėtojais – priklauso ne tik nuo būsimų jaunųjų intuicijos, drąsos, sumanumo ir loginio mąstymo, bet ir nuo draugų pagalbos.Iki vienos valandos trunkantis veiksmo žaidimas 700 m2 labirinto plote atskleis visas būsimų jaunųjų stiprybes, o labirinto sergėtojų parengtos užduotys dar ilgai primins apie puikų laiką praleistą su draugais.
Žaidime išskirtinis dėmesys skiriamas nuotakai / jaunikiui. Galime įtraukti į programą keliaraiščio suradimą, draugų dovanas ir kt.

Virusas 2.0

18+

Pavojingas virusas gali pakirsti milijonus, galbūt milijardus žmonių, o likusieji, turintys imunitetą, bandys išgyventi pasikeitusiame pasaulyje.
Tolimesnis pasaulio likimas priklauso nuo to, kuri pusė – „geriečiai“ ar „blogiečiai“ laimės. Norite išgyventi? Būkite greiti, būkite sumanūs, nedvejokite ir nuspręskite kurią pusę pasirinkti… Skaityti daugiau

Žmonių siekiančių sunaikinti virusą, ar žmonių – norinčių paskleisti virusą ir užvaldyti pasaulį? Mirtino viruso epicentre – zombiai.

Tai žaibiškai plintančio viruso užkrėsti žmonės. Jie daužo, vejasi, kanda, jie įsiutę ir jų labai daug!.

Infekuoti ir greitai lakstantys zombiai nebūtinai yra pagrindiniai Jūsų priešininkai …
Versijoje VIRUSAS 2.0 surežisavome pandemijos eksperimentą pagal geriausių nuotykių tradicijas.

Likti namuose ir sėdėti ant sofos mūsų variante nepavyks, nes tik jūsų komanda gali pakeisti įvykių eigą ir baigtį. Ši žaidimo versija papildyta užduotimis, galvosūkiu, bet kada galinčiomis pasikeisti taisyklėmis. Didžiulis labirintas su specialiais garso ir šviesos efektais, dinamiška muzika, ir labai daug veiksmo.
Slėpynės tamsoje nuo zombių – visiškai naujas nuotykių žaidimų formatas.
Žaidimas tinka ir suaugusiems ir vaikams, mėgstantiems sportinius ir aktyvius žaidimus bei varžybas.

Žaidime dvi komandos rungiasi tarpusavyje, o speciali kompiuterinė programa sistemina tiek komandos, tiek kiekvieno dalyvio asmeninius rezultatus.
Emocijomis ir dinamika žaidimas primena lazerių žaidimus. Tačiau šio žaidimo scenarijus dalyvius įtraukia tarsi į tikrą realistinio kino filmo siužetą, kurio atomazga priklauso nuo komandų žaidimo strategijos ir bendrų sprendimų.
„Virusas“ – unikalus ir vienintelis toks išmanusis veiksmo žaidimas realybėje.

Mysteria

21+

Prieš užsakant žaidimą būtina paskambinti.

Intriguojantis, jaudinantis ir įtraukiantis, vietomis reikalaujantis drąsių sprendimų  žaidimas, leisiantis išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje… Skaityti daugiau

Kai pabėgimo žaidimai pradeda pabosti, o siekis gauti adrenalino vis dar išlieka,  kviečiame išbandyti visiškai  naują pramogą – veiksmo žaidimą – trilerį „Mysteria“, skirtą tik suaugusiems dalyviams.

Čia užduotys ir galvosūkiai tampa antraplaniais, nes bet kurią akimirką gali įvykti tai, ko net negalėjote įsivaizduoti.
Kuriamos realybės pojūtis iki paskutinės akimirkos neapleidžia dalyvių.
Patikėti, kad tai ne žaidimas labai paprasta. Kai atrodys, kad tuoj viskas baigsis, jau kitą akimirką ši viltis bus atimta.

Išnaudojant 700 m2 erdvę Spaudos rūmuose, buvo įrengtos įvairios patalpos, specialieji efektai, garso ir apšvietimo įranga.
Svarbiausias elementas žaidime – dramatizuota profesionalių teatro aktorių vaidyba, kurie be pagrindinių veiksmo scenų dar paruošė intrigų ir improvizacijos puokštę dalyviams.

Tai intriguojantis, jaudinantis ir įtraukiantis, vietomis reikalaujantis drąsių sprendimų  žaidimas, leisiantis išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje, kadangi žaidime yra ir daug individualių užduočių.
Atvykę susitartu laiku dalyviai gaus unikalią galimybę persikelti į kitą realybę, patikrinti savo asmenines ribas, drąsą, sugebėjimą reaguoti stresinėse situacijose.
Žaidėjai įsipainios į paslaptingą istoriją, atsidurs tarsi spektaklio ar kino filmo viduje, kur tolimesnė eiga priklausys nuo jų sprendimų ir poelgių.

Projektas 69

18+

Projektas 69 pradeda paskutinį pasirengimo etapą ir kviečia savanorius į kosminės ekspedicijos įgulos narių atranką…
O gal vertėtų į savanorius užrašyti draugą ar draugę, pasiryžųsį santuokai? Jei atlaikys projektą 69, santuokai tikrai bus pasiruošę!Skaityti daugiau

Priimti tokį pasiūlymą?
Jūsų vaizduotė jau piešia paveikslėlius, kaip užtikrintai praeinate ekstremalų kliūčių ruožą, mušate rekordus centrifugos mokymuose.
Visa draugų komanda turės sudalyvauti taip, kad būsimas jaunikis ar nuotaka visapusiškai pasirengtų vedybiniam gyvenimui.

Atvykus paaiškėja, kad pirma  užduotis nuotakai/jaunikiui yra surasti bandymų centre savo pasimetusius draugus, o tada prasidės atranka.
Taip pat paaiškėja, kad kandidatų fizinio pasirengimo lygis neturi jokios reikšmės. Daug svarbiau būsimų eksperimento dalyvių seksualumas ir drąsa!

Kuo geriau būsimasis jaunikis/nuotaka pademonstruos save bandymuose, tuo daugiau taškų surinks. Ir čia  prireiks draugų pagalbos.
Ar būsite pakankamai drąsūs, kad atskleistumėte savo slapčiausias fantazijas ir įrodysite, kad jūsų draugas/draugė yra geriausias kandidatas kitoje planetoje sukurti naują koloniją?

Siaubo slėpynės

18+

Kai atslenka tamsa, regėjimas prastėja, tenka pasikliauti tik intuicija ir savo klausa.
Didžiulis tamsus labirintas, daugybė užkaborių, kaip pasislėpti, kad tu liktum gyvas?
Ką rinksies: medžioti draugą ar aukoti save?
Skaityti daugiau

Nugalėti gali tik vienu atveju, jei tavęs nesuras broliai ir sesutė, gyvenantys labirinte.

SIAUBO SLĖPYNĖS tai žaidimas, nepanašus į įprastas slėpynes, vykstantis visiškoje tamsoje, daugiau nei 700 m² labirinte, kuriame neįprasti objektai, spąstai, specialieji garso ir šviesos efektai ir bauginantys personažai.

Ar sugebėsi pasislėpti taip, kad tavęs nesurastų?

Joker House

18+

Baisios tragedijos tamsa apgaubė apleistą cirko pastatą, kuriame kadaise meilėje ir santarvėje gyveno cirko artistai. Jokeris, kaip įmanydamas slėpė spintoje savo šeimos griaučius. Tačiau visos paslaptys laikui bėgant išaiškėja ir tada skeletai pradeda kristi iš visų kampų…. Skaityti daugiau

Šiurpinantys riksmai, skerdžiantis verksmas ir pagalbos šauksmai – vienintelis dalykas, karaliaujantis Jokerio namuose. Kas ten darosi? Kur dingo visi cirko artistai? Kodėl sklinda šie baisūs garsai?

Dabar Jūs žinote per mažai kad suprastumėte, kas atsitiko. Ar išdrįsite leistis į pavojingą kelionę, kad sužinotumėte tiesą? Gal Jūs vieninteliai galite kaip nors padėti? O gal jūs patys tapsite siaubo įkaitais…

JOKER HOUSE – tai  pabėgimo kambarių, interaktyvaus teatro, atrakcionų parkų, šou programų, komandos formavimo elementų kokteilis, paruoštas jūsų komandai.

Stebinantis, gąsdinantis, netikėtas, intriguojantis!