DETEKTYVAI

Išvažiuojamieji renginiai | Detektyviniai žaidimai | Labyrinthus

Išvažiuojamieji renginiai šeimos ar įmonės šventėms. Tapkite detektyvais ir atskleiskite paslaptis. Jūsų laukia išskirtiniai nuotykiai. Susisiekite!

Išvažiuojamieji renginiai: pasinerkite į detektyvo nuotykius

Svarstote, kuo užimti svečius? Ketinate surengti nuotaikingą susibūrimą ar įmonės renginį? Labyrinthus komanda pasiruošusi jums padėti. Esame parengę detektyvinius žaidimus, kuriuos galime suorganizuoti ten, kur mus pakviesite – į savo namus, sodybą, nuomojamas patalpas ar pan. Skaityti daugiau

Išvažiuojamieji renginiai įmonėms

Detektyvų žaidimą rekomenduojame ne tik šeimos ar draugų šventėms, bet ir įmonėms. Tai šauni galimybė suburti personalą ir išbandyti komandos vienybę. Ar sugebės parodyti strateginio mąstymo ir kūrybiškumo galimybes? Ar gebės kartu spręsti uždavinius, o gal tik gins savo garbę? Veiksmas, azartas, netikėtumai – pradžiuginkite personalą įsimintomis akimirkomis.

Kaip viskas vyksta?

Užsisakykite norimą detektyvą – „Šeimos paslaptis“, „Faraono prakeiksmas“ ar „Paveldėtojai“, pasirinkite datą, laiką, nurodykite vietą, į kurią turėsime atvykti. Atvykę pasiruošime ir paruošime jūsų svečius. Visi gaus savo rolę, užduotis, bus suskirstyti į komandas ir pasiners į veiksmą. Kaip ir įprasta detektyvuose, visi gali būti įtariamieji, kol neįrodyta priešingai. O kas tikrasis nusikaltėlis? Ar ilgai jam pavyks nuslėpti savo kėslus? Ar svečiai susivienys, o gal kiekvienas kovos už save? Tai puiki galimybė geriau pažinti tiek save, tiek jums artimus žmones.

Kodėl verta pasitikėti Labyrinthus komanda?

Kiekvienas mūsų žaidimas originalus ir turintis kilnų tikslą. Siekiame taip įtraukti į veiksmą, kad dalyviai atrastų savo stipriąsias savybes, sutvirtintų bendrystės ryšius ir pasijustų nugalėtojais. Kasdienėje aplinkoje tai padaryti sunku, nes viskas kartojasi labai panašiai – tie patys darbai, tos pačios kalbos ir nuotaikos.
Žaidimo metu profesionalūs aktoriai sukuria situaciją, ją kontroliuoja ir provokuoja dalyvius. Kuriama įtampa, netikėti siužeto vingiai ir galimybė pasijusti filmo ar knygos personažu – tikrai ne kasdieniai nuotykiai.
Apibendrinkime, kodėl verta susibūrimui ar šventei rinktis detektyvinį žaidimą:
subursime žmones bendram tikslui;
aktyviai ir įdomiai praleisite laiką;
sustiprinsite tarpusavio ryšį;
lavinsite kūrybiškumą, intuiciją ir loginį mąstymą.

Jei turite papildomų klausimų ar pageidavimų, susisiekite su mumis jau dabar.

18+

kaina derinama pagal pasirinktą žaidimą ir dalyvių skaičių

ABEJOTINAS TĖVAS (NE) MYLIMAS VYRAS SIELA PARDAVĘS
MILIJONIERIUS?

Būdamas dvidešimties jis paveldėjo didelį palikimą. Metams bėgant paveldėtą turtą sėkmingai investavo į savo svajonę. Jis tapo puikiu verslininku ir įtakingu visuomenės veikėju, kurio sielą drumstė jaunystės klaida.

Hubertas Hėjus mirė savo organizuoto pobūvio metu, skirto „verslo vairo“ perdavimo sūnėnui, proga. Kas dėl to kaltas? Tai natūrali mirtis ar gerai suplanuota žmogžudystė?

Kiekvienas dalyvavęs lemtingame vakarėlyje – tampa įtariamuoju…

Visa tiesa apie pagrindinį istorijos herojų – įtakingą milijonierių Hubertą Hėjų, bus atskleista tik Jūsų pastangų, įžvalgų ir komandinio darbo dėka.
Giminės, darbuotojai, aptarnaujantis personalas – tai trys įtariamųjų grupės, kurias atstovaudami turėsite įvardinti pagrindinio personažo žudiką bei pateikti nusikaltimo motyvą.

15 skirtingų personažų
6 paslaptys
9 komandinės užduotys
Filmų ištraukos
Socialiniai tinklai

Žingsnis po žingsnio Jus priartins prie teisingo komandos sprendimo.

18+

kaina derinama pagal pasirinktą žaidimą ir dalyvių skaičių

Turtingas pagyvenęs verslininkas – Rojus O’Learis buvo rastas negyvas savo namuose.

Vėlionio advokatas kviečia šeimos narius ir artimus draugus susirinkti testamento paskelbimui. Visų nuostabai, vietoj testamento skaitymo yra pradedamas nusikaltimo tyrimas.
Kiekvienas šios istorijos dalyvis turi slaptų asmeninių tikslų.
Kiekvienas gali būti įtariamas Rojaus žmogžudystės byloje.

Ar pavyks išsiaiškinti kas yra žudikas?

Žaidimo scenarijus sukurtas taip, kad įtariamuoju tampa kiekvienas.
Detektyvo metu dalyviai aiškinasi aplinkybes ir stengiasi nuslėpti juos kompromituojančią informaciją.
Smagus, intrigų ir netikėtumų kupinas vakaras, tinkantis įmonių ir privatiems vakarėliams, kalėdinėms šventėms, draugų susibūrimams.
Vaidmenų žaidimai – tai bendravimo žaidimai, kuriuose stiprinama tarpusavio komunikacija.
Leidžia vienas kitą geriau pažinti, linksmai praleisti laiką komandoje.
Gerina tarpusavio komunikaciją.
Leidžia dalyviams įsivertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.
 
Žaidimas gali vykti lietuvių ir anglų kalba.
Detektyvinis vaidmenų žaidimas gali būti žaidžiamas mūsų švenčių salėse arba bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje.

18+

kaina derinama pagal pasirinktą žaidimą ir dalyvių skaičių

Archeologų komanda iš Oksfordo universiteto atrado kai ką stulbinančio: 16-osios dinastijos faraono kapą.

Mokslininkai ir jų svečiai skuba atšvęsti šį istorinį įvykį. Kol archeologai linksminasi, susikaupia tamsūs debesys. Vidinė įtampa iškyla į paviršių ir vienas iš vietinių kasinėtojų, prie mįslingų aplinkybių, yra brutaliai nužudytas.

Kiekvienas dalyvaujantis vakarėlyje yra įtariamas.

Kam buvo naudinga kasinėtojo mirtis?
Kodėl būtent jis buvo nužudytas?

Išspręsti šią sudėtingą bylą padės ne tik dalyvių tarpusavio bendravimas, komandinė strategija, analitinis mąstymas, bet ir supergalios, kurios bus panaudotos tinkamoje vietoje tinkamu laiku.