fbpx

???? Tiek į teatrą, tiek į veiksmo žaidimus susirenka grupė žmonių tam specialiai įrengtoje vietoje, kad patirtų istoriją.
Skirtingai nuo kino įrašo, šios istorijos visada vyksta gyvai.

???? Kaip ir teatre, kiekviena istorija turi savo scenografiją: piratų laivas, dvaras, erdvėlaivis, cirkas, naktinis klubas – atmosfera kuriama pagal istorijos eigą, personažų tipažus, naudojamus efektus ir t.t.

???? Istorija, sukelianti emocijas.
Veiksmo žaidimai atsirado iš pabėgimo kambarių, kurių pagrindinis tikslas buvo per konkretų laiką išspręsti visas užduotis ir ištrūkti.
Tačiau būtent įtraukianti, įdomi istorija yra veiksmo žaidimų varomoji jėga ir pagrindinė tobulėjimo kryptis.
Tai, kokias emocijas išgyvena žaidėjai dalyvaudami žaidime, yra svarbiau, nei veiksmai, kuriuos jie turi atlikti.

???? Veiksmo žaidimuose ir aktoriai ir dalyviai yra ir atlikėjai ir žiūrovai. Ir vieni ir kiti kuria vaidmenis, stebi vieni kitų reakcijas ir veiksmus, susitapatina su kuriama istorija. Čia dalyviai gali tapti bet kuo: turistais pakliuvusiais pas maniaką, misijos į kosmosą dalyviais, cirko artistais ir t.t.

???? Spec.efektai, šviesos, garsas ir technikai. Kaip ir teatre, taip ir veiksmo žaidimuose tai labai svarbi sudėtinė dalis, kurianti įspūdžius, įtakojanti dalyvius ir daranti poveikį jų emocijoms.

Veiksmo žaidimai yra unikali pramogų rūšis. Tai daugiau nei tradicinis teatras.

Mūsų darbe mes nuolat stebime spektaklį, kuriame kiekvieną kartą vaidina vis kiti aktoriai, o mums tenka būti spektaklio režisieriais.

Dabar kuriame savo unikalų teatrą nuotoliniu būdu ir stengiamės padaryti viską, kad žaidėjai patirtų daug įdomių emocijų net ir būdami prie kompiuterių namuose.

Jei pasiilgote įdomių pramogų, išbandykite mūsų online žaidimus.
O pasibaigus karantinui lauksime jūsų savo stebuklingame teatro, žaidimų ir veiksmo pasaulyje.