Dažniausiai nesusimąstome, kodėl švenčiame gimtadienius, kokia jų reikšmė.

Apie tai, kodėl savo gimtadienį reikėtų švęsti, diskutuoja net psichologai.

Individualias šventes pradėta švęsti reformacijos laikotarpiu. Pirmiausia gimtadienio šventimas tapo karališkąja privilegija. Vėliau šios džiugios šventės sulaukė vaikai.

Įdomu tai, kad ilgą laiką moterų gimtadieniai ne tik nebuvo švenčiami, bet net ir neregistruojami.

No senų laikų tikima, kad savo gimimo dieną žmogus yra gerokai jautresnis bet kokiai įtakai, tad netgi sveikinimus ir linkėjimus šią dieną reikėtų priimti kaip burtus, kurie gali paveikti žmogaus gyvenimą tiek į vieną, tiek į kitą pusę.

Žinoma, geri linkėjimai atneša laimę, tad per savo gimtadienį reikėtų vengti susitikti su priešais ir blogo linkinčiais žmonėmis, o apsupti save draugais.

Kartais žmonės svarsto, ar reikėtų švęsti savo gimtadienį.

Ar švęsti vaikų gimtadienius, paprastai nekyla net klausimas, nes vaikams tai bene didžiausia šventė, suteikianti daug džiaugsmo.

Vėliau, su metais, gimtadieniai paprastai švenčiami jau gerokai rečiau, tačiau psichologai teigia, kad šios šventės nereikėtų pamiršti.

Visiems žmonėms svarbu, kad jie nebūtų užmiršti, tad gimtadienio šventė, net jei ją organizuoji pats ir susikvieti norimus svečius, leidžia pasijusti svarbiam ir reikalingam, pasitikrinti savo socialinius santykius, o tai kiekvienam labai svarbu.

Labyrinthus žaidimai ir salės visada paruošti jūsų, jūsų draugų, kolegų bei artimųjų šventėms.

Pas mus galite atšvęsti gimtadienį, dalyvauti įmonės komandos formavimo programose, surengti produktų pristatymą, organizuoti mergvakarius, bernvakarius, vaikų šventes.

Mes ne tik pasiruošę suteikti jums patalpas ir parinkti žaidimus, bet ir patys galime organizuoti visa renginį, tinkamiausią jūsų komandai.

Būkite svarbiausi ir reikalingiausi savo gyvenime!

Švęskite gyvenimą kiekvieną dieną, kiekviena proga!