fbpx

Labyrinthus

18+

Mistinis žaidimas LABYRINTHUS kviečia drąsiausius išbandyti savo baimės ribas realiame 700 m2 labirinte. Įtampa, veiksmas, painus, pilnas netikėtumų maršrutas tamsoje.
Kas laimės? Žaidėjai ištrūkę iš labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą…
Gąsdinantys elementai ir nežinomybė, dalyvius privers susikaupti ir visas savo galias nukreipti žaidžiant prieš Labirinto sergėtojus.
Žaidimo metu pamiršite realybę – įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų ir pirotechnikos efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys sukurs siaubą keliančią atmosferą.
Slėpynės tamsoje, netikėtumai už kiekvieno kampo, mistiniai personažai, įtampa ir adrenalinas. Labyrinthus žaidimas – tai visiškai naujo formato pramoga.
Žaidimas dovanoja neįtikėtiną nuotykį – pasijausite patekę, kaip į tikrą filmą, kuriame tapsite pagrindiniais herojais.

Ši programa puikiai tinka įmonių komandos formavimo renginiams:
stiprina komandą,suteikia pasitikėjimo;
skatina bendravimą/ bendradarbiavimą neformalioje aplinkoje;
skatina kūrybiškumą bei komandinį darbą;

Ši programa puikiai tinka mergvakariams ir bernvakariams:

Būsimųjų jaunųjų išbandymas prasideda vos pravėrus labirinto duris – ar sugebės visiškoje tamsoje rasti kelią, įveikti kliūtis ir susidurti akis į akį su labirinto sergėtojais – priklauso ne tik nuo būsimų jaunųjų intuicijos, drąsos, sumanumo ir loginio mąstymo, bet ir nuo draugų pagalbos.

Iki vienos valandos trunkantis veiksmo žaidimas 700 m2 labirinto plote atskleis visas būsimų jaunųjų stiprybes, o labirinto sergėtojų parengtos užduotys dar ilgai primins apie puikų laiką praleistą su draugais.
Žaidime išskirtinis dėmesys skiriamas nuotakai / jaunikiui. Galime įtraukti į programą keliaraiščio suradimą, draugų dovanas ir kt.

0