fbpx

KAS YRA LABYRINTHUS?


Tai komandinis žaidimas realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais, o kiekvienas išdrįsęs pereiti labirintą turės galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus.


ĮTAMPOS, VEIKSMO, KOMANDINIS ŽAIDIMAS.
INTERAKTYVUS NUOTYKIS 2-10 ŽMONIŲ KOMANDAI.
PAINUS MARŠRUTAS TAMSOJE, PILNAS NETIKĖTUMŲ.


,,Labyrinthus“ žaidimas vyksta tamsoje.
Įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų ir pirotechnikos efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys.
Gąsdinantys elementai ir nežinomybė, dalyvius privers susikaupti ir visas savo galias nukreipti žaidžiant prieš Labirinto sergėtojus.


Kas laimės? žaidėjai ištrūkę iš Labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą…


Slėpynės tamsoje, netikėtumai už kiekvieno kampo, įtampos ir adrenalino kokteilis – tai ne įprastas pabėgimo kambarys, o visiškai naujo formato veiksmo žaidimas.


ŽAIDIMAS DOVANOJA NEĮTIKĖTINĄ NUOTYKĮ KARTU SU PUOKŠTE ĮSPŪDŽIŲ BEI EMOCIJŲ TIEK KIEKVIENAM ŽAIDĖJUI, TIEK IR VISAI KOMANDAI.


Žaidimo metu pamiršite realybę, o susijaudinimo ir džiaugsmo jausmai po žaidimo suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.


Į žaidimą įleidžiami asmenys nuo 16 metų. Jaunesni žaidėjai gali dalyvauti tik kartu su suaugusiais asmenimis arba kitose labirinto programose.


Ši programa puikiai tinka įmonių komandos formavimo renginiams:
*stiprina komandą,suteikia pasitikėjimo;
* skatina bendravimą/ bendradarbiavimą neformalioje aplinkoje;
*skatina kūrybiškumą bei komandinį darbą;


Ši programa puikiai tinka mergvakariams ir bernvakariams:

Būsimųjų jaunųjų išbandymas prasideda vos pravėrus labirinto duris – ar sugebės visiškoje tamsoje rasti kelią, įveikti kliūtis ir susidurti akis į akį su labirinto sergėtojais priklauso ne tik nuo būsimų jaunųjų intuicijos, drąsos, sumanumo ir loginio mąstymo, bet ir nuo draugų pagalbos.


Iki vienos valandos trunkantis veiksmo žaidimas 700 m2 labirinto plote atskleis visas būsimų jaunųjų stiprybes, o labirinto sergėtojų parengtos užduotys dar ilgai primins apie puikų laiką praleistą su draugais.
Žaidime išskirtinis dėmesys skiriamas nuotakai / jaunikiui. Galime įtraukti į programą keliaraiščio suradimą, draugų dovanas ir kt.


Jei nesurenkate savo komandos, galite dalyvauti pavienių asmenų žaidime.

Dėl galimo laiko kreipkitės asmenine žinute.

0