fbpx

Žaidimas skirtas paaugliams nuo 13 iki 17 metų.

Komandinis žaidimas realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje,  su netikėtumo ir nežinomybės efektais, o kiekvienas išdrįsęs pereiti labirintą turės galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus.


Įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys. Vienu metu žaidime gali dalyvauti iki 50 paauglių.
Žaidimas paaugliams, paremtas komandos formavimo užduotimis, pritaikytomis pagal dalyvaujančiųjų amžių. Žaidžiama lengvesnė suaugusių žaidimo labirinte versija.


Jei švenčiate gimtadienį, pasibaigus žaidimui, gimtadienio vaišėms galite rezervuoti  laisvalaikio zoną (spauskite, kad pamatytumėte)
Kambario nuomos mokestis sudaro 35€, jis skaičiuojamas už vieną kambaryje praleistą valandą. Kambaryje yra atskira garso aparatūra ir galimybė naudotis projektoriumi (projektoriaus nuoma į kainą neįskaičiuota).


LABYRINTHUS IŠŠŪKIS KLASEI! – specialus pasiūlymas klasių ekskursijoms.

Labirinto sergėtojai meta iššūkį Jūsų klasei! Ar ji pakankamai ,,kieta“, kad išdrįstų pereiti 1,5 km labirintą, įveiktų kliūtis ir susitiktų akis į akį su labirinto gyventojais? A?

Jeigu TAIP, skambinkite ir registruokite savo klasę drąsos iššūkiui!
*MOKSLEIVIŲ EKSKURSIJOSE MOKYTOJAI DALYVAUJA NEMOKAMAI!


 

0