fbpx

Mysteria

21+

Prieš užsakant žaidimą būtina paskambinti.

Kai pabėgimo žaidimai pradeda pabosti, o siekis gauti adrenalino vis dar išlieka,  kviečiame išbandyti visiškai  naują pramogą – veiksmo žaidimą – trilerį „Mysteria“, skirtą tik suaugusiems dalyviams.
Čia užduotys ir galvosūkiai tampa antraplaniais, nes bet kurią akimirką gali įvykti tai, ko net negalėjote įsivaizduoti.
Kuriamos realybės pojūtis iki paskutinės akimirkos neapleidžia dalyvių.
Patikėti, kad tai ne žaidimas labai paprasta. Kai atrodys, kad tuoj viskas baigsis, jau kitą akimirką ši viltis bus atimta.

Išnaudojant 700 m2 erdvę Spaudos rūmuose, buvo įrengtos įvairios patalpos, specialieji efektai, garso ir apšvietimo įranga.
Svarbiausias elementas žaidime – dramatizuota profesionalių teatro aktorių vaidyba, kurie be pagrindinių veiksmo scenų dar paruošė intrigų ir improvizacijos puokštę dalyviams.

Tai intriguojantis, jaudinantis ir įtraukiantis, vietomis reikalaujantis drąsių sprendimų  žaidimas, leisiantis išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje, kadangi žaidime yra ir daug individualių užduočių.
Atvykę susitartu laiku dalyviai gaus unikalią galimybę persikelti į kitą realybę, patikrinti savo asmenines ribas, drąsą, sugebėjimą reaguoti stresinėse situacijose.
Žaidėjai įsipainios į paslaptingą istoriją, atsidurs tarsi spektaklio ar kino filmo viduje, kur tolimesnė eiga priklausys nuo jų sprendimų ir poelgių.

0