Kontaktai
+370 687 82118
info@labyrinthus.lt


I-VII 11:00 - 22:00
Draugai

Alchemikų kambarys

Spaudos rūmų teritorijoje atrastas paslaptingas senovinis ALCHEMIKŲ KAMBARYS — viena didžiausių Vilniaus paslapčių, kurią įminti galite ir Jūs. Reikia tik suburti neeilinėms pramogoms neabejingų bendraminčių komandą ir visiems kartu gerai pasukti galvą — galvosūkiai Jus suvienys!

Alchemija — tai labai sena ir ilgaamžė tradicija. Daug metų alchemikai ieškojo substancijos — filosofinio akmens — galinčios metalus paversti vertingais, o žmogų nemirtingu. Filosofinis akmuo — penktasis elementas šalia Ugnies, Vandens, Oro ir Žemės. Tai ne tik lakus, kintantis daiktas, kiečiausias akmuo, pats nuostabiausias brangakmenis, bet ir niekam nereikalingas pakelės akmuo…

Jei tavo sieloje gyvena nuotykių ieškotojas, norintis leistis į išminties akmens paieškas ir praverti paslaptingo kambario duris, registruokis į žaidimą nedelsiant!

Ši pramoga skirta 2- 5 žaidėjų komandoms nuo 14 metų, mėgstančioms paslaptis ir neeilines patirtis drauge.
Nuotykio trukmė – 1 valanda.
Nuotykio kaina – 50 Eur
DĖMESIO! Labyrinthus žaidimo dalyviams taikome nuolaidas žaidimui Paslapčių kambaryje. Dėl konkrečių nuolaidų teirautis žemiau nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/labirintokambarys/
Norint rezervuoti laiką žaidimui, skambinkite: +370 687 82118 arba rašykite el.paštu: info@labyrinthus.lt su nuoroda Paslapčių kambarys

Bandymas